Saacadaha, maalmaha & taariikhaha la dheelayo kulamada harsan ee Serie A oo la iclaamiyey

0

(Roma) 02 Juun 2020 – Waxaa ugu dambayn laba todobaad kaddib dib u furmaya Horyaalka Talyaaniga ee Serie A, kaasoo u hakaday cudurka Covid-19, balse iminka lagu heshiiyey in oodda laga rogo 20-ka bishan, balse waxaa kasoo horreeya Coppa Italia oo la dheelayo wixii loo gaaro 12-ka Juun.

Kulamada Horyaalka oo jadwalkooda la soo saaray waxaa ka mid ah kulanka adag ee Juventus-Lazio oo dhacaya fiidnimada Isniinta 20-ka Luulyo.

Kulamada ayaa dhici doona min 16:15, 18:30 iyo 20:45 kaddib markii ay kooxuhu diideen inay galab dheer ciyaaraan qorraxda xagaaga ee aadka u diirran darteed.

Waxaa yaab leh inay jiri doonaan 5 maalmood oo aan kubad la ciyaareeyn, inta u dhaxaysa 20-ka Juun ilaa 23-ka Luulyo; Juun 25, Juun 29, Luulyo 3, Luulyo 10 iyo Luulyo 17.

Maalmaha todobaadyada 26-aad, 37 iyo 38 ayaga gadaal ayaa laga soo sheegi doonaa xilliga ku habboon.

Hoos ka eeg min todobaadka 25-aad

Saturday June 20

Torino-Parma (18:30)

Verona-Cagliari (20:45)

Sunday June 21

Atalanta-Sassuolo (18:30)

Inter-Sampdoria (20:45)

 

Week 27 fixtures

Monday June 22

Bologna-Juventus (20:45)

Fiorentina-Brescia (18:30)

Lecce-Milan (18:30)

Tuesday June 23

SPAL-Cagliari (18:30)

Verona-Napoli (18:30)

Torino-Udinese (20:45)

Genoa-Parma (20:45)

Wednesday June 24

Inter-Sassuolo (19:30)

Atalanta-Lazio (20:45)

Roma-Sampdoria (20:45)

 

Week 28 fixtures

Friday June 26 

Juventus-Lecce (20:45)

Saturday June 27

Brescia-Genoa (16:15)

Cagliari-Torino (18:30)

Lazio-Fiorentina (20:45)

Sunday June 28

Milan-Roma (16:15)

Napoli-SPAL (18:30)

Sampdoria-Bologna (18:30)

Sassuolo-Verona (18:30)

Udinese-Atalanta (18:30)

Parma-inter (20:45)

 

Week 29 fixtures

Tuesday June 30

Torino-Lazio (18:30)

Genoa-Juventus (20:45)

Wednesday July 1

Bologna-Cagliari (18:30)

Inter-Brescia (18:30)

Fiorentina-Sassuolo (20:45)

Lecce-Sampdoria (20:45)

SPAL-Milan (20:45)

Verona-Parma (20:45)

Thursday July 2

Atalanta-Napoli (18:30)

Roma-Udinese (20:45)

 

Week 30 fixtures

Saturday July 4

Juventus-Torino (16:15)

Sassuolo-Lecce (18:30)

Lazio-Milan (20:45)

Sunday July 5

Inter-Bologna (16:15)

Brescia-Verona (18:30)

Cagliari-Atalanta (18:30)

Parma-Fiorentina (18:30)

Sampdoria-SPAL (18:30)

Udinese-Genoa (18:30)

Monday July 6

Napoli-Roma (20:45)

 

Week 31 fixtures

Tuesday July 7

Lecce-Lazio (18:30)

Milan-Juventus (20:45)

Wednesday July 8

Fiorentina-Cagliari (18:30)

Genoa-Napoli (18:30)

Atalanta-Sampdoria (20:45)

Bologna-Sassuolo (20:45)

Roma-Parma (20:45)

Torino-Brescia (20:45)

Thursday July 9

SPAL-Udinese (18:30)

Verona-Inter (20:45)

 

Week 32 fixtures

Saturday July 11

Lazio-Sassuolo (16:15)

Brescia-Roma (18:30)

Juventus-Atalanta (20:45)

Sunday July 12

Genoa-SPAL (16:15)

Cagliari-Lecce (18:30)

Fiorentina-Verona (18:30)

Parma-Bologna (18:30)

Udinese-Sampdoria (18:30)

Napoli-Milan (20:45)

Monday July 13

Inter-Torino (20:45)

 

Week 33 fixtures

Tuesday July 14

Atalanta-Brescia (20:45)

Wednesday July 15

Bologna-Napoli (18:30)

Milan-Parma (18:30)

Sampdoria-Cagliari (18:30)

Lecce-Fiorentina (20:45)

Roma-Verona (20:45)

Sassuolo-Juventus (20:45)

Udinese-Lazio (20:45)

Thursday July 16

Torino-Genoa (18:30)

SPAL-Inter (20:45)

 

Week 34 fixtures

Saturday July 18

Verona-Atalanta (16:15)

Cagliari-Sassuolo (18:30)

Milan-Bologna (20:45)

Sunday July 19

Parma-Sampdoria (16:15)

Brescia-SPAL (18:30)

Fiorentina-Torino (18:30)

Genoa-Lecce (18:30)

Napoli-Udinese (18:30)

Roma-Inter (20:45)

Monday July 20

Juventus-Lazio (20:45)

 

Week 35 fixtures

Tuesday July 21

Atalanta-Bologna (18:30)

Sassuolo-Milan (20:45)

Wednesday July 22

Parma-Napoli (18:30)

Inter-Fiorentina (20:45)

Lecce-Brescia (20:45)

Sampdoria-Genoa (20:45)

SPAL-Roma (20:45)

Torino-Verona (20:45)

Thursday July 23

Udinese-Juventus (18:30)

Lazio-Cagliari (20:45)

Hadalsame Media

Facebook Comments